KEZDŐLAP HÍREK MAGUNKRÓL MŰSOR SZOLGÁLTATÁSAINK PARTNEREK KAPCSOLAT
HÍREK
2010-07-29 17:23
Képviselő-testületi ülés
Keszthely - Az augusztus 20.-i tűzijátékra elkülönített összeg egy részét jótékonysági célra, az árvízkárosultak megsegítésére fordítja a város - erről is döntött mai, soron kívüli ülésén a keszthelyi képviselő-testület.

Soron kívüli ülést tartott ma a keszthelyi képviselő-testület. 12 napirendi pontot tárgyaltak.

A májusban elhunyt Dr. Hajduk Árpádné megüresedett képviselői helyére a 2006-os MSZP-SZDSZ kompenzációs listáról Maczucza Éva került be a keszthelyi képviselő- testületben. Maczucza Éva az a Oktatási és Kulturális Bizottság, valamint az Egészségügyi és Szociális Bizottság képviselő tagja lesz – ez utóbbi bizottság nem képviselő tagjává Brunner Tibornét választották meg.

A beiktatás és fogadalomtétel után a képviselő - testület döntött a Pannon Európai Területi Együttműködési Csoportosulásban és az ahhoz kapcsolódó pályázaton való részvételről.
Módosították a Csány-Szendrey ÁMK létszámhelyzetének racionalizálása tárgyában hozott korábbi határozatot, majd a Tourinform-iroda elhelyezéséről döntöttek. Új helyre, a Kossuth L. u. 30. szám alá költözik az iroda.
Kossuth Lajos utcai önkormányzati tulajdonú helyiségek bérbeadásáról, valamint  társasház tetőterének beépítéséről határoztak , majd költségvetési átcsoportosításról döntöttek.
Keszthely Város Önkormányzata Képviselő-testülete az augusztus 20-i ünnepi tűzijáték költségeinek felét, 250.000,- Ft-ot felajánlja a hernádnémeti árvízkárosultak megsegítésére, kiegészítve az augusztus 18.-i keszthelyi segélykoncert bevételével.
A napirendi pontok szerepelt a volt tüdőgondozó épületének hasznosítása, valamint a volt Angolna-telep hasznosítása tárgyában kötött megállapodások módosítása.
Végezetül zárt ülés keretében egyedi lakásügyekről döntöttek és megválasztották a Helyi Választási Bizottság, valamint a szavazatszámláló bizottságok tagjait és póttagjait.

Keszthelyi Televízió – Keszey Ágnes


Ajánl Nyomtat
TOVÁBBI HELYI HÍREINK
Keszthely - Túratérképek gyalogtúrázóknak és kerékpárosoknak 2010-09-07 17:48
Gyenesdiás - Energetikai korszerűsítés a Kapernaumban 2010-09-07 13:20
Keszthely - Magyar Rendőrmúzeum vándorkiállítása 2010-09-07 09:25
Keszthely - Filmfesztivál a színházban 2010-09-06 16:28
Keszthely - Hamarosan kezdődik a színházi évad 2010-09-06 16:24
Rezi - Remek szerepelt a világbajnokságon Illés Fanni 2010-09-03 11:46
Keszthely - Zala Megyei Közgyűlés sportrendezvényei 2010-09-03 11:43
Keszthely - Balaton - parti fejlesztések Keszthelyen 2010-09-03 11:17
Részletes keresés - hírarchívum
Fogadóóra
Keszthely Cafe
Nyugati Régió
Szignatúra
Ön kit választana a Magyar Olimpiai Bizottság elnökének?
Kovács Istvánt
Vaskuti Istvánt
Gyulay Zsoltot
Borkai Zsoltot
Valaki mást
Név:
Email cím:
Jogi nyilatkozat | Impresszum | Közérdekű adatok